Комунальний заклад "Ліцей "Науковий" міської ради міста Кропивницького

Комунальний заклад "Ліцей "Науковий" міської ради міста Кропивницького

Одного дня наш вчитель з біології Хохлова Інна Миколаївна запропонувала нам виростити дерево "Павловнія" з насіння.

Усі неодмінно почали шукати фото цього нового для нас дерева. Більшість погодилося. До них відносився і я учень тоді ще 6 - Б класу Гревцов Євгеній. Настав той довгоочікуваний день, 19 лютого, коли всі принесли потрібні матеріали: земля, лоточки, дринаж. З лютого до кінця серпня доглядали за рослинами у горщиках . Наприкінці серпня ми висадили наші рослини на подвір`ї нашого навчального закладу КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "НАУКОВИЙ" МІСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО". Вони поступово пристосувалися до навколишнього середовища. Ми ходили поливати щодня, бо спека не вщухала. Для уникнення мехенічного ушкодження зробили огорожу. Наша основна мета - це збільшення кисню в повітрі, попередження утворення сильних вітрів, полегшення перенесення спеки влітку...

Нас дуже турбує проблема масової вирубки дерев в межах нашого міста та в межах нашої держави і ми хочемо внести хоча б невеличкий внесок в збереження рослинності України.

Осінь закінчується, а морози наступають. За порадою вчителя присипали листям навколо наших рослинок, щоб коріння залишалося у теплі. Попереду найцікавіше, очікування красивого дерева.